Referencje

 

Referencje

***

„Twój mentoring spowodował pozytywne zmiany w mojej pracy i życiu prywatnym. Mieliśmy ok. 11 rozmów. Przez ten czas tyle się zmieniło, że ciężko mi to streścić, więc napiszę tylko o tym co najważniejsze:
– Spotkania zarządu od tej pory zaczęły być moderowane i podsumowywane wg Twoich wskazówek. Zaczęły one być efektywne i bardzo pomogły w uporządkowaniu relacji w naszej firmie rodzinnej. To jest nie do przecenienia. Również przyniosło to korzyści finansowe w postaci odrzucania nieopłacalnych projektów, lepszego zarządzania zasobami i planowania zgodnie z posiadanymi mocami przerobowymi.
– Pomoc w osiągnięciu spokoju ducha przez zrozumienie siebie, swoich uwarunkowań i odkrywanie życiowej misji. To ostatnie jest chyba najmocniejszym doświadczeniem, bo pomogło mi zrozumieć dlaczego kręcę się w kółko. Chociaż jestem jeszcze w drodze do znalezienia odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania w życiu, to już teraz zbieram owoce tego w postaci np. nie wchodzenia w relacje i biznesy z ludźmi, którzy mają system wartości inny od mojego. Oszczędza mi to nieprawdopodobnie wręcz czas i energię, którą mogę skierować tam, gdzie mi na rozwoju naprawdę zależy. Przełożyło się to również na poprawę relacji z żoną :)”

Michał Jąkalski
PIRUS s.c. Michał Jąkalski i Wspólnicy

***

„Z Piotrem Lusiną współpracuję w ramach grupy mastermind, a także indywidualnego doradztwa.
Piotr chętnie i szczerze dzieli się swoim bogatym doświadczeniem biznesowym. Udzielał mi wsparcia w zakresie doprecyzowania misji firmy, a także prowadzenia pracowników.
Rekomenduję współpracę z Piotrem, bo ma serce na dłoni i duże kompetencje biznesowe.”

Barbara Tokarczyk
Grupa KONCEPT Sp. z o.o.

***

„Piotr jest człowiekiem pełnym pasji. Z ogromnym zaangażowaniem przekazuje innym swoją wiedzę. Jest otwarty i podchodzi do każdego w sposób indywidualny. Stara się znaleźć rozwiązanie jak najbardziej odpowiednie do człowieka. Działa poza szablonami, ma nowatorskie podejście i budzi ogólne zaufanie. Warto powierzyć mu wszystkie swoje problemy, gdyż jego nietuzinkowe spojrzenie na sprawę przynosi niesamowite rezultaty. Polecam z czystym sumieniem. Mi w kilka dni pomógł odnaleźć się w świecie korporacji i stanąć na wysokości nowych zadań, które wcześniej wydawały się wyzwaniami trudnymi do opanowania. :)”

Ania – specjalista ds. sprzedaży

***

„Piotr jest coachem który otwiera oczy i pomaga znaleźć rozwiązanie w wydawałoby się sytuacjach bez wyjścia. Bardzo mi pomógł i wsparł w momencie gdy byłem w psychicznym dołku. Razem uporządkowaliśmy moje sprawy i ruszyliśmy dalej. Cierpliwy, wyrozumiały idealnie punktujący. Rozmowa z nim sprawia, że sam znajdujesz odpowiedź na to co Cię trapi. Ma zdecydowanie nietuzinkowe podejście. Gorąco polecam i zachęcam jeśli chcesz przenieść swoje życie na wyższy poziom i być każdego dnia lepszą wersją siebie.”

Maciej – Właściciel – www.funandplay.pl

***

„Piotr pomógł mi przygotować moje dokumenty aplikacyjne w taki sposób, aby jak najlepiej podkreślały te cechy mojej osobowości, które mogą być najważniejsze dla mojego potencjalnego pracodawcy. To, co zwróciło moją szczególną uwagę, to wnikliwe podejście do mojego problemu oraz pełne zaangażowanie w znalezienie jak najskuteczniejszego rozwiązania. Dokładnie przeanalizował każdy element mojego CV oraz listu motywacyjnego, porównał je z celami, które chcę osiągnąć oraz celami mojego potencjalnego pracodawcy, by następnie stworzyć coś, co będzie rozwiązaniem WIN-WIN dla obydwu stron. Mogę z czystym sumieniem polecić Piotra jako doradcę osobistego.”

Paweł – Księgowy

***

„Piotr jest genialnym coachem! Niedługo idę do liceum i w ramach rekrutacji muszę zrobić autoprezentację. W ramach tego Piotr pomógł mi znaleźć moje najlepsze strony, to co umiem najlepiej. Pokazał mi również jak się zachowywać „w przemówieniu” jaką mieć postawę, mimikę twarzy. Bardzo mi to pomogło i jestem pewien że pójdzie mi lepiej niż myślę. Również Piotr opowiedział w jaki sposób mogę dążyć do swoich marzeń, co robić aby je zrealizować. Bardzo mi to pomogło i jestem bardzo zachęcony do działania. Z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim którzy nie wiedzą jak spełnić swoje marzenia, jak do nich dojść oraz dla tych którzy chcą bardziej poznać siebie.”

Daniel – Uczeń

***

„Najlepszy coach z jakim miałem do czynienia. Doskonale potrafi znaleźć potencjał w danej osobie, wskazać kierunek dalszego rozwoju i kariery po czym bezpardonowo usunąć wszelkie lęki, obawy i bariery ograniczające dalszy rozwój. Potrafi precyzyjnie określać cele, dodawać motywacji do działania i wskazać rzeczy które dodatkowo determinują do większego zaangażowania się w cel.”

Kamil – Student

***

„Jesteśmy wdzięczni Piotrowi za to,że przyjechał do nas i okazał praktyczną pomoc naszym dzieciom.Podczas spotkania konkretnie pokazał Danielowi oraz Ksenii (uczniowie gimnazjum) w jaki sposób mogą zastosować swoje umiejętności.Jako rodzice nigdy nie zapomnimy Piotra,dlatego że zatroszczył się o nasze dzieci!!! Viaćeslav i Nina Nedeliajowi.”

Viaćeslav – tłumacz

***

„Piotr przeprowadził szkolenie z networkingu dla członków poznańskiego oddziału naszego Stowarzyszenia. Odebraliśmy go jako człowieka zaangażowanego, pełnego pasji i konkretnego. Szkolenie było zrozumiałe, a ćwiczenia ciekawe i przede wszystkim przydatne. Piotr wyjaśnił nam również jak możemy zwiększyć wykorzystanie potencjału naszych członków dla poprawy efektywności działań w oddziale. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i szczerze polecamy :)”

Katarzyna – ekonomistka

***

„Gorąco polecam Piotra.Prowadzę swój biznes od roku przyznam się szczerze zaczęłam go z pełnym zapałem i wizja. Czyli dokładnie tak jak chyba wszyscy. Praca na własnym i wszystko co wiem z lat pracy w handlu przepowiadało jedno …..sukces. I tu zaczęły się pod górkę. Może i wy macie taką sytuację że macie wrażenie że kręcicie się w kółko coś jest nie tak, ale gdzie tu jest błąd. I tak poznałam Piotra. Ten młody człowiek ma niebywałą wiedzę o biznesie co wynika z lat pracy w rodzinnej firmie i wiedzę którą chłonął od lat.Powiedział pokaz mi gdzie problem i pogadamy….. Dokładnie tak było. Piotr przedstawił mój problem od innej strony. Mój produkt który zdawał się być odpowiedzią na potrzeby wszystkich ludzi tak naprawdę ma tylko część odbiorców. Ten mały błąd kosztował mnie jak na razie wiele czasu i energii a przede wszystkim spowodował mega zmęczenie ….może wy też to czujecie. Warto sprawdzić. Małe zmiany i zaczynają się efekt na które tak się czeka. Wiec z Piotrem praca wspólna od podstaw. Czyli temat od początku klient docelowy temat który wcześniej zrobiła ale zrobiłam z błędem. Nie każdy jest twoim klientem. Idąc do wszystkich …idziesz nigdzie. Biznes ma być przyjemnością a nie nie męką i gonieniem się z cieniem. Co do Piotra jest świetny w tym czym się zajmuje przede wszystkim szczery i uczciwy, co bardzo w ludziach cenie. Polecam :)”

Jolanta Ścigajło

***

„Piotr jest bardzo dobrym coachem. Współpracuję z Piotrem w ramach doradztwa zawodowego wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Piotr zawsze bardzo chętnie spotyka się z młodzieżą dzieląc się z nimi Swoją wiedzą. Posługując się przykładami z życia potrafi w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnić najtrudniejsze zagadnienia. Uczniowie zawsze bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Piotra. Po spotkaniu z Piotrem u uczniów można zaobserwować wzrost motywacji do samokształcenia.”

Magdalena – Doradca Zawodowy

***

„Istotnym elementem doradztwa Piotra jest szczegółowa analiza problemu. Potrafi uporządkować i przejrzyście przedstawić dane zagadnienie, dzięki czemu łatwiej dostrzec przyczynę problemu i ją rozwiązać. Piotr jest bardzo zaangażowany i przygotowany merytorycznie.”

Tomasz – technologia, produkcja

***

„Polecam Piotra jako osobę która z pasją i dzięki posiadanemu doświadczeniu potrafi celnie nazwać problemy, które stoją na przeszkodzie rozwoju i nakierować na podjęcie zmian, które zaowocują rozwojem. Dzięki otwartości i zaangażowaniu zdobył moje zaufanie. Z humorem i optymizmem potrafi wspierać w realizacji obranego celu a dzięki pomocy w stworzeniu dokładnego planu – metodą małych kroków – zmiany naprawdę się dzieją. Piotr pomógł mi w sprecyzowaniu mojego celu oraz w podjęciu decyzji o konkretnych działaniach do jego osiągnięcia. Wróciła do mnie wiara w moje wielkie możliwości i działanie z pasją. Dzięki Piotrze!”

Andrzej – Architekt Krajobrazu

***

„Szkoleniowiec również potrzebuje szkoleń i coachingu. Skorzystałem wiec z pomocy Piotra. On pokazał mi kierunek działań i detale które powstrzymywały mnie przez efektywniejszymi i szybszymi działaniami. Dzięki pomocy Piotra mogłem zdecydowanie zabrać się za zadanie i ukończyć go przed czasem.”

Krzysztof – szkoleniowiec

***

„Pan Piotr ujął mnie merytorycznym i precyzyjnym podejściem do mojego problemu stworzenia profesjonalnego CV. Pomógł w określeniu moich silnych stron, subtelnie zasugerował co należy poprawić by CV było spójne i atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy. Dzięki takim ludziom jak Pan Piotr można nauczyć się logicznego formułowania dokumentów tak by były zrozumiałe , przejrzyste.”

Joanna – Kierownik ds. Zakupów i Logistyki

***

„Bardzo polecam Piotra, a najlepiej będzie, jak opiszę swój przypadek. Ubiegałem się o pewien atrakcyjny płatny staż, skorzystałem z jego pomocy, w tym z materiałów z jego strony, na podstawie których stworzyłem CV, następnie przyszedł czas na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotowałem się wg zaleceń Piotra, lecz szczególną nowością dla mnie, było uświadomienie sobie swoich mocnych i słabych stron, na podstawie typu osobowości. Dzięki trenerowi, poznałem że jestem Sangwinikiem, zrozumiałem z czego wynikają swoje mocne i słabe strony, jak je wykorzystać, do czego dążyć i z czym walczyć. Na rozmowę kwalifikacyjną przyszedłem z świadomością, że jestem doskonale przygotowany. Tak też i było, żadne pytanie mnie nie zaskoczyło, dzięki przygotowaniu moje wypowiedzi były bardzo atrakcyjne dla osoby rozmawiającej ze mną, nie pominąłem żadnej swojej mocnej strony i osiągnieć. Na pytanie „jakie posiadam wady” – zręcznie przeszedłem do przedstawieniu swojego typu osobowości i barwnie przedstawiłem swoje wady, wręcz „chwaląc” się nimi i posiadaniem pełnej świadomości nt. samego siebie (np. gadatliwy, ale dla tego, że z entuzjazmem i łatwością nawiązuję kontakty z innymi ludźmi). Z rozmowy kwalifikacyjnej wyszedłem pewny, że dostanę wymarzony staż i tak też się stało. Szczerze polecam Piotra, to był mój pierwszy kontakt z nim w sprawach biznesowych i w przyszłości, gdy będzie potrzeba, również będę się do niego wracał, gdyż współpraca z nim to świetna sprawa.”

Jakub – Student

***

„Szczerze polecam Piotra w poszukiwaniu odpowiedzi, na pytania związane z prowadzeniem biznesu. Jest to człowiek nastawiony na sukces klienta, z pasją podchodzi do tematu, ponadto jest osobą o bardzo dużym potencjale wiedzy. Dzięki której, uświadamia przyszłemu bądź obecnemu przedsiębiorcy jak zwiększyć efektywność swojej pracy, aby uzyskać zakładany cel. Podchodzi bardzo rzeczowo do sprawy, przede wszystkim szczegółowo analizuje problem. Na podstawie zebranych danych, uświadamia w którym etapie powstaje wąskie gardło i jakie środki zastosować, aby przyniosły pożądany rezultat. Z weryfikacji sesji poznałem swoje mocne jak i słabe strony, stąd też wiem czym powinienem się chwalić a na co uważać. Z pewnością stwierdzam że Piotr jest pewnym partnerem na ścieżce kariery.”

Arek – Inżynier

***

Piotr jest bardzo dobrym coachem, posiada szeroką wiedze ogólną i dobre przygotowanie merytoryczne, ujął mnie z jakim zaangażowaniem oraz pasją podszedł do szczegółowej analizy problemu, rozmowa z nim sprawiła że nurtujący mnie problem rozwiązał się sam.

Eugeniusz – właściciel

***

Kilka godzin rozmów o rekrutacji, budowaniu zespołu i typach osobowości uświadomiło mi, że mam do czynienia z mentorem, którym jest w stanie uzdrowić niejedno przedsiębiorstwo. Zamiłowanie do ulepszania polskich firm i ogromna wiedza w zakresie budowania skutecznych zespołów są gwarantem, że poświęcony czas i pieniądze we współpracę z Piotrem na pewno się opłacą. Polecam

Maciek – CEO

***

Piotra poznałam w podróży. Po powrocie szykowało się wiele zmian i niepewności. Nie wiem jak bez jego pomocy przeżyłabym1 rok studiów. To on sprowadza na ziemie i stawia na nogi- jednym słowem motywuje, a mówiąc jeszcze ściślej pomaga odnaleźć motywację w sobie. Jego otwarty umysł pozwala na rzetelne ocenienie sytuacji oraz podjęcie konkretnych kroków. To człowiek-konkret z którym godzinami można rozmawiać, poszerzać swój punkt widzenia, patrzeć na to co się dzieje dookoła z każdej możliwej strony. Gdy wkurzona do granic żalę się, On jednym zdaniem pokazuje mi inną perspektywę, emocje się uspokajają można wziąć głęboki oddech, obśmiać temat by nabrać dystansu i podjąć kroki. Ufam mu, jest człowiekiem honoru, a przede wszystkim uwielbiam go za poczucie humoru.

Marta – Student

***

Miałam przyjemność uczęszczać na warsztaty Piotra. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Pozytywna i otwarta osoba nastawiona na rozwój i swój, i osób, z którymi pracuje! Naprawdę ogromnie polecam, zrobił dla mnie dużo dobrego i nastawił mnie na sukces! :)

Magda – student

***

Rzetelny i inspirujący. Ma szczere chęci pomocy wszystkim swoim słuchaczom, przy czym do każdego podchodzi w sposób indywidualny. Jeżeli ktoś ma problem to nie narzuca swojego rozwiązania, tylko szuka takiego, które jest zgodne z osobowością drugiej osoby. Zdecydowanie polecam.

Przemek – planista logistyki, instruktor sportowy

***

Piotr jest charyzmatyczną osobowością, która potrafi wspaniale dzielić się swoim doświadczeniem i ukierunkowana jest na człowieka i jego sprawy. Bez zbędnego show i manipulacji udziela słuchaczom całych pokładów pozytywnej energii i każdy jest w stanie wziąć wiele dla siebie z jego wykładów. Piotr ma świetnych mentorów i nauczycieli dlatego w 100% polecam wszystkim. Pozdrawiam Piotrze i dziękuję!!!

Izabela – firma rodzinna

***

Bardzo dobre,optymistyczne szkolenie,ściśle związane z problemami u naszej firmie.Duże poczucie wsparcia teoretycznego,można liczyć na pomoc lub ugruntować sie że podejmowane działanie jest właściwe.Polecam!

Michał – właściciel

***

Piotra poznałam na warsztacie „Jak zarabiać na własnych talentach”. Jego otwartość i kreatywność sprawiła, że to z jego konsultacji postanowiłam skorzystać przy zaplanowaniu dalszej ścieżki zawodowej. Poprzez trafne pytania i wnioski, w sposób rzeczowy, pomógł mi wybrać obszary, w których mogę i chcę się sprawdzić. Spodobały mi się jego zaangażowanie w rozmowę i determinacja w sprecyzowaniu mojego celu – szczerze polecam.

Agnieszka